Pobytové balíčky - Parkhotel Sokolov

Sokolovský region nabízí mnoho volnočasových aktivit, které si můžete vyzkoušet v rámci našich zážitkových balíčků a programů. Všechny aktivity jsme pro Vás připravili s ohledem na Vaše potřeby, záliby a přání - stačí si jen vybrat. Pokud máte dotazy nebo individuální přání, napište nám.

relax2

Cena pobytu: 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 3.660,– Kč

Chtěli by jste své lásce věnovat trochu romantiky a relaxace zároveň, nevíte jak vyjádřit co pro vás ona či on znamená, zkuste mu věnovat společný víkend plný odpočinku.

Pobyt na 2 noci pro 1 osobu zahrnuje:

Číst dál: Romantický wellness pobyt

Cena pobytu: 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 4.190,– Kčbalicek-golf

Golfové zážitky v západních Čechách s možností wellness a ubytováním v srdci lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Golf je hra o přesnosti a trpělivosti, test mysli a techniky. Sport, který vytváří jedinečnou chuť zlepšovat se na každém stupni – od začátečníků, až po profesionální hráče. Pobyty poslouží jako ideální dárek pro všechny golfisty.

Pobyt na 2 noci pro 1 osobu zahrnuje:

Číst dál: Golfový pobyt

Cena pobytu: 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 1.990,– Kčiq-pobyt

Třídenní pobyt

Pobyt je zaměřen zejména na „rodiče s dětmi“, nebo „prarodiče s vnoučaty“ a jeho cílem je poskytnout nový volnočasový produkt, kterým je aktivním trávením volného času formou hraní a zábavného učení.

Cena pobytu: 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 1.990,– Kč, 1 osoba v jednolůžkovém: 2.990,– Kč

Pobyt na 2 noci pro 1 osobu zahrnuje:

Číst dál: IQ pobyt