Günstige Pakete - Parkhotel Sokolov

Pobytové balíčky

Sokolovský region nabízí mnoho volnočasových aktivit, které si můžete vyzkoušet v rámci našich zážitkových balíčků a programů. Všechny aktivity jsme pro Vás připravili s ohledem na Vaše potřeby, záliby a přání - stačí si jen vybrat. Pokud máte dotazy nebo individuální přání, napište nám.

Dárkový poukaz - Chvilka pro sebe

NOVÁ NABÍDKA - CHVILKA PRO SEBE

Darujte zážitek sobě a svým blízkým! Přijďte si k nám odpočinout u dobrého jídla v hotelové restauraci a poté v relaxačním studiu. Nabízíme příjemný balíček nejen pro sokolováky, ideální také jako dárek pro Vaše nejbližší...
Cena balíčku pro 2 osoby: 1.200,- Kč
Vámi zvolené menu nahlašte při rezervaci na recepci hotelu.
Těšíme se na Vaši návštěvu!
Váš Parkhotel tým

 

 

Cena pobytu: 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 1.990,– Kčiq-pobyt

Třídenní pobyt

Pobyt je zaměřen zejména na „rodiče s dětmi“, nebo „prarodiče s vnoučaty“ a jeho cílem je poskytnout nový volnočasový produkt, kterým je aktivním trávením volného času formou hraní a zábavného učení.

Cena pobytu: 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 1.990,– Kč, 1 osoba v jednolůžkovém: 2.990,– Kč

Pobyt na 2 noci pro 1 osobu zahrnuje:

Weiterlesen: IQ pobyt

Cena pobytu: 1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji: 4.190,– Kčbalicek-golf

Golfové zážitky v západních Čechách s možností wellness a ubytováním v srdci lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně. Golf je hra o přesnosti a trpělivosti, test mysli a techniky. Sport, který vytváří jedinečnou chuť zlepšovat se na každém stupni – od začátečníků, až po profesionální hráče. Pobyty poslouží jako ideální dárek pro všechny golfisty.

Pobyt na 2 noci pro 1 osobu zahrnuje:

Weiterlesen: Golfový pobyt