Wellness & Relax - Parkhotel Sokolov

WELLNESSS

Gönnen Sie Körper, Seele a Sinnen Freude. Jeden Tag sollte man etwas Angenehmes erleben.

Das Hotel Wellness- und Relax-Zentrum begeistert Sie mit Schwimmbad (25 x 10 M), Finnischer Sauna, Dampfbad, Entspannungs-, Ästhetik- und Schlankheitsstudio, Fitnessraum, Friseur.

Für Liebhaber von Exotik- und Entspannungstherapie bieten wir Ayurveda-Wellness-Massagen und von ausgebildeten Therapeuten durchgeführte Prozeduren an.

Diese Relax- und Wellnessprozeduren haben neben dem Entspannungsefekt auch heilende Wirkung und sind auf Spitzenniveau. Als Neuigkeit und Hotelspezialität gilt das Köhlerbad, das gegen Müdigkeit und Zivilisationskrankheiten wirkt.

 

Fyzioterapie je obor zdravotnické činnosti zaměřený na prevenci, diagnostiku a terapii poruch funkce pohybového systému. Prostřednictvím pohybu a dalších fyzioterapeutických prostředků cíleně ovlivňuje funkce i ostatních systémů včetně funkcí psychických. Fyzioterapie Barbory Šedivcové je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje fyzioterapeutické služby široké veřejnosti od 1.října 2014.

Nachází se v objektu PARKHOTEL Sokolov, Husovy sady 2044. Ordinace je výborně dostupná s možností parkování přímo před vchodem do hotelu. Čeká vás nové, příjemné prostředí jak při čekání, tak i v samotné ordinaci. Samozřejmostí jsou oddělené šatny a komfort naprostého soukromí. V prostorech je zaručen teplotní komfort klientů v průběhu celého roku.

Weiterlesen: Fyzioterapie