Wellness & Relax - Parkhotel Sokolov

Hotelové wellness centrum Vám umožní plně se zrelaxovat a připravit na následující den. V našich wellnessových prostorech můžete přijemně strávit čas a udělat něco pro své zdraví.

V RELAX STUDIU se nachází finská sauna, parní box, whirlpool vany a relaxační zóna.

Doporučujeme využít nabídky služeb a procedur od  našich kvalifikovaných fyzioterapeutů, kteří provádějí masáže, podvodní masáže, fyzioterapii, rehabilitaci a novou léčebnou metodu MATRIX RHYTMUS terapii.

 Dále je samozřejmně možné využít služeb fitness centra a případně si zaplavat ve vedlejším krytém bazénu, ve kterém je 25 m dlouhý bazén s chrličem, dvěmi whirlpooly, dvěmi tobogány v délkách 93 m a 23 m.

Fyzioterapie je obor zdravotnické činnosti zaměřený na prevenci, diagnostiku a terapii poruch funkce pohybového systému. Prostřednictvím pohybu a dalších fyzioterapeutických prostředků cíleně ovlivňuje funkce i ostatních systémů včetně funkcí psychických. Fyzioterapie Barbory Šedivcové je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje fyzioterapeutické služby široké veřejnosti.

Ordinace je výborně dostupná s možností parkování přímo před vchodem do hotelu. Čeká vás nové, příjemné prostředí jak při čekání, tak i v samotné ordinaci. Samozřejmostí jsou oddělené šatny a komfort naprostého soukromí. V prostorech je zaručen teplotní komfort klientů v průběhu celého roku.

Read more: Fyzioterapie

Fyzioterapie je obor zdravotnické činnosti zaměřený na prevenci, diagnostiku a terapii poruch funkce pohybového systému. Prostřednictvím pohybu a dalších fyzioterapeutických prostředků cíleně ovlivňuje funkce i ostatních systémů včetně funkcí psychických. Fyzioterapie Barbory Šedivcové je nestátní zdravotnické zařízení, které poskytuje fyzioterapeutické služby široké veřejnosti od 1.října 2014.

Nachází se v objektu PARKHOTEL Sokolov, Husovy sady 2044. Ordinace je výborně dostupná s možností parkování přímo před vchodem do hotelu. Čeká vás nové, příjemné prostředí jak při čekání, tak i v samotné ordinaci. Samozřejmostí jsou oddělené šatny a komfort naprostého soukromí. V prostorech je zaručen teplotní komfort klientů v průběhu celého roku.

Read more: Fyzioterapy

Matrix-Rhythm-therapie - MaRhyThe® - Nová léčebná metoda

Matrix-Rhythm-terapie se používá na zmírnění bolesti a podporuje hojení aktivací přirozené regenerace. Uvolňuje svaly pro život bez bolesti a napětí. Ztuhlé svaly - a tím často spojeny neustálé bolesti – doprovází mnoho lidí celý život. Odstranění lékama proti bolesti, masáže a chiropraxe léčby - avšak často jen na krátkou dobu. Tato naprosto neškodný způsob terapie provádí speciálně vyškolený personál. Terapie byla vyvinuta přímo ze základního výzkumu buněčné biologie a je založen na tom, že všechny zdravé lidské buňky oscilují rytmicky dlouho, jak žijí.

Read more: Nová léčebná metoda - Matrix-Rhythmus-Therapie