Ubytování Sokolov - Parkhotel Sokolov

...

UBYTOVÁNÍ

Hotel je umístěn v klidném a okouzlujícím prostředí chráněného zámeckého parku v centru města Sokolov, které se nachází uprostřed lázeňského trojúhelníku - Karlovy Vary, Mariánské Lázně a Františkovy Lázně.

Hotel disponuje 55 standardně zařízenými pokoji včetně připojení k internetu WIFI řadou dalších služeb. V nabídce můžete nalézt nejen ubytovací, gastronomické a kongresové služby, ale i relaxační a wellness procedury na špičkové úrovni. Specialitou hotelu je uhlířská koupel, která působí proti únavě a civilizačním onemocněním. K regeneraci a odpočinku máte možnost využít 25m bazén s tobogánem, relaxační centrum se saunou, parní boxem a whirpool koupelí nebo wellness studio využívající účinky unikátní rašelinové kosmetiky.

PARKHOTEL Sokolov je přátelský také k dětem, které zde naleznou zábavu po celý den. Mohou si hrát v dětském koutku, řešit hlavolamy v IQ centrunebo navštívit některé ze sportovních zařízení. Rodičům je k dispozici babysitting.

Splňte si svůj sen a dopřejte si příjemný pobyt s kvalitními službami.

IQ POBYT je náš nový produkt a je určen všem, kdo mají zájem o nevšední pobyt v PARKHOTELU Sokolov spojený s řešením netradičních úkolů. Můžete svůj volný čas strávit prohlídkou památek nebo přírodních zajímavostí města.V prostorách hotelu je pro Vás připraveno mnoho zajímavých akcí, které Vám rozšíří znalosti, vytrénují svou zručnost, posílí svou fantazii.V našem hotelovém „IQ prostoru“ Vás očekává nejen 7 stabilních hracích stolů s interaktivními hrami, ale také zapeklité hlavolamy či nástěnné IQ EXPONÁTY. To vše je doplněno IQ kvízy na hotelových TV.“IQ prostor“ tvoří jedinečný celek,ve kterém se určitě nebudete nudit.