Restaurace Sokolov - Parkhotel Sokolov

RESTAURACE

V restauraci o 80 místech se připravují české a mezinárodní speciality. Je jedno, zavítáte-li k nám s rodinou či přáteli, na obchodní cestě nebo firemním školení. Skvělé suroviny, tradice, kvalitní zázemí a invence kuchařů uspokojí všechny milovníky dobrého jídla.

Restaurace našeho hotelu Vám nabízí posezení v příjemném a prostředí, z oken můžete vidět krásu zámeckého parku, nádherné stromy. Náš personál Vám připraví gastronomický zážitek, při kterém se snoubí profesionální obsluha s vybranými kulinářskými specialitami české i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je bohatý výběr regionálních i zahraničních vín a široká nabídka nealkoholických a alkoholických nápojů.
 

Jídelní lístek

Chcete pořádat pracovní nebo soukromý večírek, svatbu, raut, banket? V tom případě máme pro Vás k dispozici plně vybavené a klimatizované privátní salonky a jsme připraveni Vám vyjít vstříc s jakýmkoliv přáním.

 

-->

 

 

Lobby Bar

Pro krátkou obchodní schůzku, nebo pouze pro příjemné posezení u kávy, čaje nebo dalších nápojů z naší nabídky je pro Vás jedinečnou variantou Lobby bar v prostorách vstupní haly našeho hotelu.

 

 

Letní terasa

 

 

Z hotelové terasy můžete obdivovat pohled na nádherný zámecký park, v zeleni parkových stromů s botanickou stezkou, sousedící cyklo a in-line stezkou, dříve oborou pro daňky a jeleny, které zde chovali sokolovští zámečtí pánové.

Ke krásnému výhledu Vám můžeme nabídnout velký výběr našich specialit, dezertů a nápojů dle Vašeho přání.

V letní sezóně otevřeno denně 11:30 – 22:00.

 

Letní restaurace

Letní restaurace - jídelní lístek PDF