Nabídka pro firmy

Nabízíme vám výjimečnou možnost v klidu prodiskutovat firemní záležitosti, vyškolit spolupracovníky, stmelit pracovní kolektiv. Konala se zde  řada úspěšných firemních školení, obchodních jednání i společenských setkání.

Konferenční prostory uzpůsobíme vaším požadavkům. Zajistíme plánování, přípravu a organizaci konferencí, kongresů, seminářů, firemních setkání, abiturientských srazů či společenských akcí včetně cateringových služeb. Po dni plném práce Vás může osvěžit  koupání v plaveckém bazénu s 2 tobogány, projížďka na kole, bruslích nebo se prostě projdete zámeckým parkem hned u hotelu. Můžete se oddat snění pod rukama akreditovaných masérek nebo relaxovat v hotelovém Wellness při sklence sektu. Stačí říci po čem toužíte a my vám ušijeme firemní akci doslova na míru.

NABÍZÍME:

 

  • salónek pro 35 osob
  • konferenční místnost pro 80 osob
  • technické vybavení (plátno, projektor, řečnický pult, ozvučení, připojení k internetu atd.)
  • speciální program šitý na míru (gastronomické akce, nabídka speciálního menu dle výběru, večerní program nebo výlety)
  • cateringové služby a občerstvení formou rautu nebo coffee break§  volný vstup do wellness centra
  • dlouholeté zkušenosti

 

BONUS - 15% SLEVA

Sleva 15% je platná na pobyty přes firemní akce, firemní rekondiční pobyty, ozdravné pobyty a pro zaměstnance na pobyty hrazené z firemních prostředků.

FIREMNÍ POPTÁVKA

+420 352 605 600
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prostory

K firemním nebo soukromým účelům nabízíme využití prostor pro pořádání konferencí, seminářů a školení nebo pro firemní večírky, oslavy, bankety, recepce, soukromé oslavy nebo svatby. Konferenční sály uzpůsobíme vaším požadavkům.

 

Cateringové služby

Catering je specifická služba zákazníkům, většinou se jedná o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě v libovolném čase. Cateringová firma zajišťuje vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid.

Události a oslavy

Podrobnosti k pořádané akci.
Podrobnosti k pořádané akci.
Podrobnosti k pořádané akci.
Podrobnosti k pořádané akci.

Hotel v zámeckém parku v centru města Sokolova

59

Pokojů

121

Lůžek

2

Salónky

146

Konferenčních míst

405

Vzrostlých stromů