Restaurace - PARKHOTEL Sokolov - ubytování v zámeckém parku v centru města Sokolov, Carlsbad´s Spa Area

     

login

forget password? click here

don't have and account? register now

Restaurace

Příjemné posezení s nádherným výhledem do zeleně.


RESTAURACE - BAR - SALÓNEK - KONFERENČNÍ PROSTORY


Máte-li chuť na kvalitní oběd, slavnostní večeři nebo jen tak posedět u kávy či vína, v naší restauraci s unikátní výhledem do korun stromů k tomu najdete pohodlí i klid. Naší specialitou je uspořádat pro vás na míru oslavy rodinné i firemní, svatby, konference, vzdělávací a relaxační akce i pobyty pro skupiny i jednotlivce.

V našem menu se zaměřuje na klasickou kuchyni, ale vždy máme co nabídnout i vegetariánům a příznivcům zdravého životního stylu. Pravidelně sestavujeme také sezonní menu, které v souladu s rytmy přírody nabízí pokrmy z čerstvých sezónních surovin. Po domluvě umíme připravit různé diety ať už bezlepkovou, bezlaktózovou nebo nízkosacharidovou.

Naší specialitou a zároveň nejúspěšnějším zážitkovým programem je Knedlíková slavnost, kde hostům prezentujeme stálici tradiční české kuchyně – knedlík. Celý večer podáváme knedlíkové menu a obohacujeme ho o spoustu zajímavých informací z historie tohoto pokrmu, netradiční i tradiční receptury a miniškolu vaření.

S velkou péči a nadšením připravujeme naše gurmánské nabídky -lahodné pokrmy propojené s víny moravských vinařů, která podáváme ve stylu „pomalého jídla“ formou zážitkové gastronomie.

Romantickým setkáním přeje Chvilka pro sebe. Sezónní tříchodové menu pro dva podávané při svitu svíček zakončené pobytem ve wellness centru.


  • Bezbariérová restaurace s tanečním parketem a kapacitou 140 míst.
  • Salonek s kapacitou 30 míst oddělený od restaurace prosklenou stěnou umožňující částečné propojení či úplné oddělení od dění v restauraci.
  • Samostatný sál s kapacitou 60 míst propojený s lobby barem a sousedící s malým IQ centrem, které poskytne příjemné zpestření oslav dětem ale i dospělým.