Sport & Akce - PARKHOTEL Sokolov - ubytování v zámeckém parku v centru města Sokolov, Carlsbad´s Spa Area

     

login

forget password? click here

don't have and account? register now

Sport & Akce

Prostředí a zázemí pro sportovní kempy.


POSILOVNA - BAZÉN - MASÁŽE - WELLNESS PROSTORY


SPORTOVIŠTĚ V DOSAHU - JÓGOVÝ SÁL


Jste sportovní klub nebo jen skupina sportovních nadšenců a chtěli byste uspořádat sportovní soustředění, neváhejte se na nás obrátit pro zaslání individuální nabídky.
V oblasti sportovních pobytů máme dlouholeté zkušenosti a sportovním skupinám nabízíme kromě příjemného ubytování také celodenní stravování. Jídelníček pro sportovce sestavujeme z kaloricky optimálních potravin včetně salátových barů nebo třeba svačin na cestu, tak abychom, co nejvíce podpořili sportovní výkon účastníků.
Rádi Vám zajistíme také rezervace sportovišť nacházejících se v docházkové vzdálenosti od hotelu, jako např.: zimní stadion, fotbalová hřiště, sportovní hala, tenisové kurty, golfové hřiště.
Přímo v prostorech hotelu se nachází posilovna a jógový sál. Je možné zajistit také tanečního nebo jógového lektora pro zpestření vašich pohybových aktivit. Taktiku lze prodiskutovat v lobby baru nebo salonku, kde se dá použít projektor. Hotel leží přímo u páteřní cyklostezky Ohře a disponuje prostorem pro uložení kol.
V rámci relaxace mohou sportovci použít hotelové wellness centrum (sauna, pára, vířivka), masáže, plavecký bazén (sousedící s hotelem).JÓGOVÝ SÁL