Wellness & Relax hotel - PARKHOTEL Sokolov - ubytování v zámeckém parku v centru města Sokolov, Carlsbad´s Spa Area

     

login

forget password? click here

don't have and account? register now

Wellness prostory

Privátní sauna, parní box, relaxační zóna a whirlpool bazének.


FINSKÁ SAUNA - PARNÍ BOX - WHIRLPOOL - RELAXAČNÍ ZÓNA


Nabízíme Vám místo k odpočinku, uvolnění, spočinutí od každodenního shonu. Naše wellness funguje jen v privátním modu, je tedy rezervováno pouze pro vás a váš doprovod. Vnitřní prostor tvoří finská sauna s kapacitou 3 - 4 osoby, parní sauna, Whirlpool bazének, dvě odpočívárny, ochlazovací sprcha, malá šatna. Celková kapacita centra je 10 osob.


  • Finská sauna vám pomůže vyplavit z těla toxiny, prokrvit orgány i kůži, posílit imunitu a zbavit se stresu. Vyhříváme ji pro vás na teplotu, která se pohybuje v rozmezí od 85°C do 95°C. Vlhkost vzduchu je pak mezi 10 a 20 %. K ochlazení je k dispozici sprchový kout.
  • Parní sauna, kde si v téměř 100% vlhkosti nádherně odpočinou dýchací cesty i pokožka. Parní sauna je ideální na regeneraci po fyzické zátěži.
  • Privátní vířivka vás zve k ponoru do osvěžující vody plné bublinek a pozitivní energie. Vodní trysky báječně uvolní a promasírují vaše svaly.
  • Po každé z procedur můžete spočinout v odpočinkových zónách a nechat v sobě doznít tóny relaxace.
  • Zajišťujeme také služby maséra, který poskytuje několik druhů masáží. Masáže se objednávají přímo na recepci hotelu zpravidla minimálně 24 hodin předem.